Attika deurafdichtingsset
Deze Attika deurafdichtingsset is bedoeld voor onderhoud aan de vuurhaarddeur van de hieronder genoemde houtkachels. Een versleten deurpakking kan invloed hebben op de afsluiting en de luchttoevoer naar de verbrandingskamer.
Controleer de juiste uitvoering
Controleer de exacte uitvoering voordat u bestelt. Bij Viva L en Nexo betreft de genoemde toepassing uitsluitend de deur; zijruiten hebben een eigen afdichting. Een gelijkende modelnaam of een gasuitvoering geeft geen automatische uitwisselbaarheid.
Opgegeven geschikte modellen
- Bando
- Bora
- Vola
- Pina
- Pilar
- Palo C
- Q-Bic
- Malta
- R2:1
- Geo
- Mino 2
- Rondo
- Dom
- Palo
- Topas
- Opus
- Gabo
- Sira
- Poleo
- Epoca
- Avant
- Q-Tee
- Bionic Fire
- New Pilar
- Q-BE
- VIVA L (deur)
- Nexo (alleen deur)
Montage en onderhoud
Vervang de afdichting bij een koude kachel en volg de aanwijzingen van de fabrikant. Verwijder oude resten zorgvuldig en vergelijk het profiel met de oorspronkelijke afdichting. Controleer na montage of de deur of ruit gelijkmatig aansluit. Laat bij twijfel over profiel, lengte of montage de set door een vakman beoordelen.
Twijfelt u over de pasvorm? Stuur ons een foto van het typeplaatje, het bestaande onderdeel en de verbrandingskamer of deur. Daarmee kunnen wij de uitvoering gericht controleren voordat u bestelt.