Cocoon Fires Aeris
Vanaf €2.510,00

bij kachelsenhaardenwinkel.nl
- 1000+ kachels en haarden in onze showrooms Bezoek onze experience center of outlet (2500m2) waar u meer dan 200 kachels en haarden brandend kunt bezichtigen.
- Meer dan 12.000 onderdelen verkrijgbaar Je kan het zo gek niet bedenken en wij kunnen het leveren, van pakking tot complete kachel.
- Sfeerwarmingsgilde & erkend DE-bedrijf Aspirant lid van het Sfeerwarmingsgilde en erkend DE-bedrijf.
- 14 dagen retourrecht Niet tevreden of past een onderdeel niet? Binnen 14 dagen kunt u uw bestelde artikelen retourneren.
- Veilig bestellen & betalen Bij ons bestelt en betaalt u altijd veilig. Zo bent u verzekerd dat uw bestelde producten altijd heel en correct aankomen.
- Advies online of in de winkel Wordt je graag persoonlijk geholpen, met advies waar je echt iets mee kunt? Kom langs in onze winkel.
- Levering door heel Europa Door onze uitgebreide logistieke mogelijkheden zijn wij instaat om u door geheel Europa van dienst te zijn.
Vraag direct een offerte aan
Product informatie
Cocoon Fires Aeris
De Cocoon Fires Aeris is een haard die brandt op Bio-ethanol. Bio-ethanol is een milieuvriendelijke, geurloze brandstof. Het voordeel van deze brandstof is dat er geen rook vanaf komt en er dus ook geen rookkanaal voor nodig is. Hierdoor is de haard eenvoudig te installeren in uw woning.
De Aeris beschikt over een opslag van 1,5 liter en verbruikt 0,3 liter bio-ethanol per uur waardoor u tot 5 uur lang van een brandend vuur kunt genieten.
De haard heeft een modern uiterlijk door de slanke stang en de ronde vorm van de haard. De Aeris is verkrijgbaar in het mat zwart en RVS. Dit geld zowel voor de bol als ook voor de stang. U kunt op deze manier de haard helemaal samenstellen naar uw smaak. Wat deze haard verder zo uniek maakt, is dat hij kan worden omgebouwd naar de Cocoon Pedestal. Een geweldige optie als u van afwisseling houdt binnen uw interieur! Daarnaast kan deze haard ook op warme zomerdagen nuttig gebruikt worden, vul de haard met ijsblokjes en u heeft een prachtige wijnkoeler. De mogelijkheden zijn eindeloos bij de Aeris!
Het RVS ophangsysteem is volledig 142 cm uitschuifbaar, verstelbaar in 6 verschillende hoogtes en kan 360Ëš worden gedraaid. Het zwarte ophangsysteem is met 202,5 cm volledig uitgeschoven, verstelbaar in lengtes van 25 cm, maar 360Ëš rotatie niet beschikbaar. Wanneer u een ruimte heeft met een hoog plafond, is het mogelijk om een verlengbare paal bij te bestellen. Ook kan de kachel voor een meerprijs worden gemonteerd op een schuin plafond. Zo kan de Aeris in elke woning terecht!
Wat klanten over ons zeggen
-
goede en snelle service
-
heldere site met duidelijke prijsberekeningen telefonisch goed bereikbaar constructief meedenken bij maken van aanbieding zeer korte levertijd rechtstreeks van de fabriek grote flexibiliteit en creativiteit om order af te wikkelen
Sterke puntenzie boven
Verbeterpunten of tipsneen / zie boven
-
Onderdeel voor sfeerhaard perfect geleverd
Sterke puntenSnelle afhandeling van de levering
-
Betrouwbaar en zeer goede after sales. Door transport/post tweemaal een onderdeel kapot ontvangen. Na contact via telefoon/email onderdeel kostenloos telkens opnieuw toegestuurd totdat het goed was.
-
Prettige communicatie, meedenken en mijn elektrische haard binnen een dag geleverd. Super.
Sterke puntenGoed bereikbaar en fijne communicatie.
Verbeterpunten of tipsDuidelijke prijzen op site.
-
Ze zijn super snel met mail contact, denken goed met je mee en leveren uitstekende service. Ik kan dit bedrijf van harte aanbevelen.
Sterke puntenSnelle en goede communicatie.
Verbeterpunten of tipsVan te voren even bellen bij afleveren. Ze kwamen wel kosteloos bezorgen!
Direct antwoord op uw vragen? Onze specialisten hebben de veelgestelde vragen op een rijtje gezet.
Bekijk de antwoorden